Перната банда

Перната банда (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перната банда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пернатая банда / El Americano: The Movie

В одному мексиканському містечку живе родина папуг. З покоління в покоління птахи передають один одному секрети циркового мистецтва. У майбутньому займеться сімейною справою і юний Куко. Так думають його батьки, проте у юнака зараз інші інтереси. Він шаленіє від супергероїв і знає про них усе. Особливо про Ель Амерікано. Одного разу над цирком нависла реальна загроза. Перше, що спало на думку Куко – відправитися до Голлівуду, аби покликати на допомогу свого кумира, того, перед ким не встоїть жоден злодій. Хто знає, можливо і сам Куко зможе на рівні з легендарним Ель Американо стати до бою з кривдниками?

Мультфільм «Перната банда» – результат спільної роботи мультиплікаторів з Мексики та США. Ідея створити анімаційний фільм народилася в 2011 році. Одна з головних тез мультфільму – показати, що кордони між державами це всього лише лінії на карті, які не повинні заважати дружбі.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2016
Країна
США, Мексика
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, бойовик, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Едвард Джеймс Олмос, Ріко Родрігес, Кейт дель Кастільо, Алекс Сінтек, Ерік Естрада, Ліза Кудроу
Режисер
Рікардо Арнаіз, Майк Кункель, Рауль Гарсіа
Сценарій
Рікардо Арнаіз, Дульсе Бельчес, Фернандо Льюуелс
Прокат
З 25 лютого 2016 по 02 березня 2016
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
0+