Джентльмен грабіжник

Джентльмен грабіжник (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джентльмен грабіжник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джентльмен грабитель / Electric Slide

Дії картини розгортаються в Лос-Анджелесі 80-х років минулого сторіччя. Власник антикварного меблевого магазину Едді Додсон звик розкошувати. Він був завсідником і упорядником гучних вечірок і приятелював із багатьма зірками кіно та шоу-бізнесу. У нього ніколи не виникало питань де і як витрачати гроші. Залишалося відкритим лише питання де ці гроші брати. Довгий час Едді влаштовувала можливість жити за рахунок своїх коханок – світських левиць бальзаківського віку. Життя змінилося, коли ловелас закохався. Заради дівчини своєї мрії він вирішив опанувати новий спосіб заробітку і почав грабувати банки.

Біографічна драма «Джентльмен грабіжник» розповідає про Едді Додсона, який з липня 1983 по лютий 1984 пограбував 64 банки. Екранізувати історію взявся Трістан Паттерсон, за плечима якого робота у документальному кіно. Спільно з Тімоті Фордом Паттерсон написав сценарій. Одним з претендентів на головну роль був Юен МакГрегор. Дісталася ж вона Джиму Стерджессу з Великобританії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал, біографія
В головних ролях
Джим Стерджесс, Ізабель Лукас, Хлоя Севіньї, Патріція Аркетт, Крітофер Ламберт, Констанс Ву
Режисер
Трістан Паттерсон
Сценарій
Трістан Паттерсон, Тімоті Форд
Прокат
З 07 травня 2015 по 20 травня 2015
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
14 років