Будинок проклятих

Будинок проклятих (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Будинок проклятих» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Обитель проклятых / Eliza Graves

Події фільму розгортається у психіатричній лікарні, що знаходиться у віддаленні від населених пунктів. Головний герой, Едвард Ньюгейт (Джим Стерджесс) – випускник медичного вишу. Інтерес до психіатрії приводить його у приховану від сторонніх очей лікарню. Невдовзі після приїзду Едвард розуміє, що частина персоналу закладу знаходиться в заручниках у пацієнтів.

Трилер «Будинок проклятих» являється екранізацією оповідання американського письменника Едгара Алана По «Система доктора Тарра та професора Фезера». Найбільшу популярність письменник здобув завдяки своїм оповіданням з елементами чорного гумору. Саме після робіт письменника з’явилися детективний та фантастичний жанри у їх сучасному вигляді. За екранізацію взявся Бред Андерсон, який усю свою кар’єру займається фільмами жахів та трилерами. Увесь знімальний процес проходив у Болгарії влітку 2013 року. Спершу планувалося, що назва фільму буде такою самою, як і назва оповідання. Проте пізніше її вирішили замінити.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Кейт Бекінсейл, Джим Стерджесс, Брендан Глісон, Бен Кінгслі, Майкл Кейн, Девід Тьюліс
Режисер
Бред Андерсон
Сценарій
Джо Ганджемі, Едгар Аллан По
Прокат
З 06 листопада 2014
Прокат в Ялті
З 23.10.2014
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
18 років