Вона

Вона (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Elle

Події картини розгортаються в Парижі. Мішель Леблан (Ізабель Юппер) – керівник процвітаючої компанії, що створює комп'ютерні ігри. Коли в її будинок вривається чоловік в масці, одягнений у все чорне, і ґвалтує її, життя Мішель ділиться на до і після. Всі її цілі і завдання відійшли на другий план. Тепер єдине заняття Мішель – знайти цього чоловіка.

Драматичний трилер «Вона» – перша робота режисера Пола Верховена («Основний інстинкт», «Робокоп») після десятирічної перерви. На одному з етапів підготовки до зйомок передбачалося, що фільм знімуть в Америці. Однак Верховен прийняв рішення працювати у Франції, а дія картини перенести в Париж. Спеціально для спілкування зі знімальною групою Верховен вивчив французьку мову. Головна роль дісталася Ізабель Юппер, власниці двох пальмових гілок Канського кінофестивалю за кращу жіночу роль. Після прем'єри фільму на Канському кінофестивалі зал висловив своє захоплення семихвилинними оваціями.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
Франція, Бельгія, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Ізабель Юппер, Лоран Лафітт, Анн Косіньї
Режисер
Пол Верховен
Сценарій
Девід Бірк, Харольд П. Меннінг
Прокат
З 29 вересня 2016, орієнтовно по 12 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
29 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
18+