Привиди Елоїз

Привиди Елоїз (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Привиди Елоїз» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Призраки Элоиз / Eloise

У головного героя (Чейс Кроуфорд) помирає батько. Тепер йому дістанеться солідна спадщина. Єдина перешкода – немає доказів смерті його тітоньки, яка утримувалася в психіатричній лікарні Елоїз. Необхідні документи дістати не так вже й просто, лікарня давно закрилася, а будівлі пустують. Разом з друзями герой вирішує пробратися туди і знайти необхідні папери. Серед архівних фотографій, що зображують шокуючі методи «лікування», хлопці знаходять такі, на яких зображені вони самі.

Творців фільму «Привиди Елоїз» надихнула тема покинутої психіатричної лікарні. Показана у фільмі лікарня існувала насправді. Вона діяла з 1839 до 1984 року і в період свого розквіту налічувала 78 корпусів. Це було ціле містечко зі своїм поштовим і поліцейським відділеннями, і навіть залізничною станцією. На даний момент частина будівель функціонують як офіси, більшість знесені, і лише деякі знаходяться в руїнах – там і знімали даний фільм жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
4.5/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Еліза Душку, Роберт Патрік, Чейс Кроуфорд, Брендон Т. Джексон, Мартін Клебба, П.Дж. Бірн
Режисер
Роберт Легато
Сценарій
Крістофер Борреллі
Прокат
З 23 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16+