Елiзiум

Дивіться фільм Елiзiум (Элизиум) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Елiзiум 2013 року.
Элизиум / Elysium

"Елізіум" - фантастичний трилер, у якому показано можливе майбутнє людства. У 2159 році суспільство остаточно розділилося на два класи. Найбагатші живуть на космічній станції Елізіум та не бажають слухати про проблеми тих, хто виживає на перенаселеній планеті, забрудненій та заваленій руїнами. Міністр Роудс (Джоді Фостер) бездушно відстоює право еліти на ізольоване життя та робить усе, аби посилити антиміграційні закони. Доведений до відчаю Макс (Метт Деймон) ніколи не славився своїми здобутками або лідерськими якостями. Але тепер саме у його руках майбутнє землян - він має виконати надскладне завдання, яке у разі успіху зрівняє шанси людей на нормальне життя.

"Елізіум" створений автором та режисером легендарного фільму "Район №9" Нілом Бломкампом. Як і у своїй попередній картині Бломкамп сам писав сценарій. Традиційно режисер намагається створити максимально ефектну картинку за рахунок ретельно продуманих зйомок, а не лише за допомогою комп'ютерної графіки. Оцінити якість грандіозної роботи можна буде переглянувши фільм у форматі ІМАХ.

Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Метт Деймон, Джоді Фостер, Шарлто Коплі, Алісі Брага, Дієго Луна
Режисер
Ніл Бломкамп
Сценарій
Ніл Бломкамп
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16 років