Щось не так з тобою

Щось не так з тобою (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щось не так з тобою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Что-то не так с тобой / En liberte!

У містечку на Лазуровому узбережжі Франції живе Івонн (Адель Ентель). Вона служить у поліції та сама виховує 8-річного сина. Її чоловік, також поліцейський, героїчно загинув. Йому навіть пам’ятник мають встановити. Та якось, допитуючи злочинців, Івонн дізнається, що насправді її благовірний був продажним копом і через його афери постраждало чимало людей. Один із них – Антуан (Піо Мармай) – незаслужено відсидів у в’язниці 8 років. Аби хоч якось загладити вину чоловіка, Івонн вирішує допомогти Антуану налагодити нормальне життя після виходу з тюрми.

Кримінальна комедія «Щось не так з тобою» – це восьма режисерська робота П’єра Сальвадорі. Окрім своїх режисерських обов’язків він долучився до написання сценарію, над яким працював разом із Бенуа Граффіном та Бенжаміном Шарбі. Сальвадорі підібрав зірковий акторський склад, а головна роль дісталася 29-річній Адель Ентель. Українська прем’єра фільму відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, драма, кримінал
В головних ролях
Адель Енель, Одрі Тоту, Піо Мармай
Режисер
П'єр Сальвадорі
Сценарій
Бенжамин Шарбі, Бенуа Граффін, П'єр Сальвадорі
Прокат
З 28 лютого 2019
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+