Гра Ендера

Гра Ендера (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гра Ендера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Игра Эндера / Ender's Game

"Гра Ендера" - фантастичний бойовик про підлітка Ендрю Віггіна (Ейса Баттерфілд). Земля пережила вже два напади інопланетної раси та змушена готуватися до наступного, який може стати роковим. Знаючи, наскільки сильним та небезпечним є супротивник, люди почали готувати воїнів для битв з дитинства. Ендрю, як і багато інших дітей, відправляють до спеціальної школи, яка знаходиться на одній з космічних станцій на навколоземній орбіті. Керівництво підготовки помічає в Ендері надзвичайні здібності, які дарують людству надію на перемогу над агресивними прибульцями. Хлопця ізолюють від ровесників та цілеспрямовано тренують у ньому якості командира. Йому належить повести людство у останній бій, який має стати переможним.

Бойовик "Гра Ендера" знятий по однойменному роману Орсона Скотта Карда. Книга отримала найбільш престижні літературні премії у галузі фантастики. Кілька разів письменник відмовлявся від екранізації, пояснюючи це тим, наскільки важливо для нього в повній мірі відобразити вигаданий світ. Робота над остаточною версією сценарію велася близько 9 років за участі самого Карда. Режисерське крісло довірили оскароносному Гевіну Худу ("Люди Ікс: Початок. Росомаха", "Цоци").

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Ейса Баттерфілд, Харрісон Форд, Бен Кінгслі, Віола Девіс, Хейлі Стайнфелд, Ебігейл Бреслін
Режисер
Гедвін Худ
Сценарій
Гедвін Худ, Орсон Скотт Кард
Прокат
З 07 листопада 2013
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
14 років