Люблю назавжди

Люблю назавжди (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Люблю назавжди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Анатомия любви / Endless Love

Фільм «Люблю. Назавжди» розповідає про відносини Джейд Баттерфілд (Габріелла Уайлд) та Девіда Еліота (Алекс Петтіфер). Їх можна назвати сучасними Ромео та Джульєттою. Вона – із заможної родини, отримує гарну освіту та в усьому слухається батьків. Він – харизматичний хлопець, сміливий та щохвилини готовий ризикували заради розваги. Пристрасть між ними спалахує миттєво і вона розгорається все сильніше від розуміння того, що їм не варто бути разом.

Дана картина – друга екранізація однойменного роману Скотта Спенсера, який у 1979 році розійшовся накладом понад 2 мільйони примірників. Вперше переніс історію на екран Франко Дзеффереллі у 1981 році. Цей фільм став дебютом для Тома Круза, що знявся в епізодичній ролі. Постановки Шани Фест («Найкращий») відрізняється і від першоджерела, і від італійської кіно-версії. Тож дізнатися, чим закінчиться історія кохання можна лише переглянувши фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма , мелодрама
В головних ролях
Алекс Петтіфер , Габріелла Уайлд , Брюс Грінвуд , Джоелі Річардсон , Роберт Патрік , Різ Уейкфілд , Дайо Окенайі , Ема Рігбі , Анна Енгер , Фаббіанн Терез
Режисер
Шана Фест
Сценарій
Шана Фест , Джошуа Сафран
Прокат
З 06 березня 2014 по 26 березня 2014
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
14 років