Антураж

Антураж (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Антураж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Антураж / Entourage

Сюжетна лінія підхоплює події, на яких закінчився серіал. Вінсент Чейз (Едріан Греньє) досяг своєї мрії, тепер він зірка першої величини у Голівуді. Багато років поспіль його оточують вірні друзі. Пробивний Ерік Мерфі (Кевін Конноллі) став менеджером актора. Напористий і хитрий Арі Голд (Джеремі Півен) тепер його агент. «Драма» (Кевін Діллон) і «Черепаха» (Джеррі Феррара) не такі успішні, але це не привід припиняти давню дружбу. Життя йшло своїм звичаєм, поки друзям не спало на думку зняти фільм. Режисером, звісно, стане Вінс.

Телесеріал «Антураж», в основу якого лягла видозмінена біографія Марка Уолберга, з успіхом йшов 8 сезонів. У серпні 2010 року було вирішено завершити телесеріал. Тоді ж творці оголосили про наміри зняти продовження у вигляді однойменного повнометражного фільму. Режисуру довірили Дагу Елліну, спільно з Робом Уайссом він написав сценарій. На екрані з'явиться багато голлівудських зірок, які зіграли самі себе.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Кевін Конноллі, Едріан Греньє, Кевін Діллон, Джеррі Феррара, Джеремі Півен, Еммануель Шрікі
Режисер
Даг Еллін
Сценарій
Даг Еллін, Роб Уайсс
Прокат
З 30 липня 2015 по 19 серпня 2015
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16 років