Епiк

Епiк (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Епiк» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эпик / Epic

Головна героїня мультфільму "Епік" - десятирічна Мері Кетрін. Вона живе у будиночку, прихованому від сторонніх очей у глибині лісу разом зі свої батьком, геніальним Професором Бомбою. Уся діяльність вченого спрямована на захист лісу від шкідників. Професор давно помітив, що на боротьбу з паразитами часто виходять таємничі чоловічки, розміром з лист дерева. Одного разу, відправившись до лісу слідом за батьком, щоб знайти його, Мері підхоплює листочок, що падає, і зменшується у розмірах. Дівчинка потрапляє у дивовижний світ, у якому живуть захисники лісу - ліфмени. Хоробрі лицарі ліфмени б'ються з войовничими Поганцями, єдина ціль яких - знищити усю зелень світу.

Мультфільм "Епік" створено режисером Крісом Уеджем ("Роботи", "Льодовиковий період", "Ріо") по дитячому оповіданню Уільяма Джойса "Ліфмени та добрі сміливі жуки". Книги Джойса вже не вперше стають джерелом сюжету для повнометражних анімаційних фільмів. У даному випадку, історія про дівчинку Мері носить повчальний характер, показуючи глядачеві, наскільки гостро потребує природа нашого захисту.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, комедія, пригоди
В головних ролях
Джейсон Судейкіс, Стівен Тайлер, Аманда Сайфред, Пітбулл
Режисер
Кріс Уедж
Сценарій
Том Дж. Естл, Метт Ембер, Джеймс В. Харт
Прокат
З 25 травня 2013
Тривалість
105 хв.