Одружись зі мною, чувак (16+)

Дивіться фільм Одружись зі мною, чувак (16+) (Женись на мне, чувак) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Одружись зі мною, чувак (16+).
Женись на мне, чувак / Épouse moi mon pote
Фільтри:
технології:
формати:

Одружись зі мною, чувак (16+)

19 листопада , неділя

cinetech+, 2d

20 листопада , понеділок

cinetech+, 2d

21 листопада , вівторок

cinetech+, 2d

22 листопада , середа

cinetech+, 2d

Юнак із Марокко Яссін (Терек Будалі) приїздить до Парижу на навчання. Він піддається на умовляння нових друзів і гучно святкує приїзд, при цьому забувши вчасно з’явитися на екзамен. Тепер йому потрібно покинути країну. Єдиний шанс залишитися – одруження. Проте знайти наречену у такий короткий термін задача не з легких. Тож на допомогу приходить друг. Фред (Філіпп Лашо) погоджується зареєструвати з Яссіном шлюб. Тепер головна задача – не викликати підозру в міграційної служби і поводитися природно. А як має виглядати ідеальна одностатева пара? – хлопці застосують усі свої знання.

Французька комедія «Одружись зі мною, чувак» – це режисерський дебют актора Терека Будалі. У своєму першому фільмі він виконав одну з провідних ролей. Другу головну роль Будалі віддав Філіппу Лашо, своєму давньому партнеру по знімальному майданчику. Актори разом знімалися у фільмах «Superнянь», «Superнянь 2» та «SuperАлібі».

Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Філіпп Лашо, Тарек Будалі, Шарлотта Габріс, Жюльєн Арруті, Філіпп Дюкен
Режисер
Тарек Будалі
Сценарій
Тарек Будалі, Nadia Lakhdar
Прокат
З 09 листопада 2017, орієнтовно по 22 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 09 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+