Рівні

Рівні (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рівні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Равные / Equals

Події розгортаються в утопічному суспільстві майбутнього. Всі люди знаходяться в рівних умовах. Однаково добре виховані і освічені, однаково забезпечені, чоловіки та жінки позбавлені можливості проявляти будь-які емоції. Найменше відхилення від загальноприйнятих стандартів загрожує видаленням із суспільства. Коли Сайлас (Ніколас Холт) починає відчувати невідомі йому почуття, його це лякає. Хлопець помічає, що не один він відрізняється від сірої маси. Дівчина на ім'я Ніа (Крістен Стюарт) навчилася жити повноцінним емоційним життям і приховувати це від оточуючих. Сайлас і Ніа тягнуться одне до одного, і скоро цей зв'язок складно буде приховати від оточуючих.

Фантастична драма «Рівні» про утопічне суспільство майбутнього – це дітище Дрейка Дорімуса ( «Краса всередині»). Для картини він став не тільки режисером, але й взяв участь у написанні сценарію. Зйомки картини проходили в Японії та Сінгапурі. Прем'єра відбулася в рамках Венеціанського міжнародного кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, драма, мелодрама
В головних ролях
Ніколас Холт, Крістен Стюарт, Гай Пірс, Джекі Уівер, Тобі Хасс, Девід Селбі
Режисер
Дрейк Дорімус
Сценарій
Нейтан Паркер, Дрейк Дорімус
Прокат
З 21 липня 2016 по 10 серпня 2016
Прокат в Ялті з
14 липня 2016 р.
Прем'єрний період до
27 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
28 липня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
16+