План втечі

План втечі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «План втечі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

План побега / Escape Plan

"План втечі" - це те, що необхідно Рею Бреслінгу (Сільвестр Сталоне). Уся його кар'єра полягала у тому, що він здійснював втечі із різних тюрем, перевіряючи таким чином їх безпеку. Найбільш затребуваний інженер-проектувальник будівель з високим рівнем захисту, Бреслін встиг нажити собі чимало ворогів. Ці люди мріють назавжди зачинити його разом з його вмінням, у в'язницю з максимально суворим режимом. Опинившись за гратами, герой впадає у відчай, так як він сам розробляв систему безпеки цього місця і дуже гарно розуміє - вибратись звідси неможливо. Сам на сам з проблемою, Бреслін збирає усі свої сили, аби здійснити втечу. Надійним помічником в цьому йому стане Свон Роттмайєр (Арнольд Шварценеггер) - в'язень цього страшного місця. Третім компаньйоном, бажаючим вибратися з-за решітки стає хлопець на ім'я Хаш (50 Cent). А щоб труди, які пішли на планування втечі, не були даремні, не погано було б розібратись - завдяки кому головний герой сюди потрапив.

Для режисера Мікаеля Хофстрема, який спеціалізується на жахах та трилерах, бойовик "План втечі" став першим подібним фільмом у кар'єрі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Одеса)
Жанр
бойовик, трилер, детектив
В головних ролях
Сільвестр Сталоне, Арнольд Шварценегер, Джеймс Кевізел, 50 Cent, Вінні Джонс, Вінсент Д’Онофріо
Режисер
Мікаель Хофстрем
Сценарій
Майкл Чепман, Джейсон Келлер
Прокат
З 17 жовтня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років