Єва (16+)

Єва (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Єва» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ева / Eva

Ховаючись від негоди молодий письменник Бертран Валад (Гаспар Ульель) опиняється у одному готелі із загадковою Євою (Ізабель Юппер). Немолода харизматична жінка поглинає усю його увагу і дуже швидко Бертрана охоплює непоборна пристрасть до неї. Під впливом сильних емоцій він починає писати роман, головною героїнею якого має стати Єва. Хлопець наполегливо шукає нових зустрічей із жінкою, не підозрюючи наскільки вони можуть бути небезпечними.

Французько-бельгійський трилер «Єва» зняв режисер Бенуа Жако. Для виконання головної ролі він запросив талановиту Ізабель Юппер, яку до того вже знімав у п’ятьох своїх картинах. Стрічка являється екранізацією однойменного роману Джеймса Хедлі Чейза, що вийшов у 1946 році. Це друга кіноадаптація твору. Доопрацюванням сценарію займався сам Жако та Жиль Торан. Зйомки проходили у містах Парижі, Ліоні та Ансі. Фільм відібрано для участі у основній конкурсній програмі 68-го міжнародного Берлінського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Ізабель Юппер, Гаспар Ул'єль, Джулія Рой, Рішар Беррі
Режисер
Бенуа Жако
Сценарій
Бенуа Жако, Жіль Торан
Прокат
З 15 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
16+