Кожному своє

Кожному своє (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кожному своє» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Каждому своё / Everybody Wants Some

Події розгортаються у 80-х роках минулого століття. Хлопець на ім'я Джейк (Блейк Дженнер) – першокурсник коледжу. Він грає в бейсбол і в перші ж дні після приїзду знайомиться зі своїми сусідами, однокурсниками та членами бейсбольної команди. Перед хлопцем широкий вибір – можна навчатися, займатися спортом, знайомитися з дівчатами або просто курити травку в компанії своїх друзів.

Комедія про студентів-першокурсників «Кожному своє» – дітище режисера та сценариста Річарда Лінклейтера. Сам він називає свій новий фільм ідейним продовженням картини 1993 року «Під кайфом і в сум'ятті». Тоді йшлося про випускників школи. 93-го Лінклейтер зняв початківців Бена Аффлека та Міллу Йовович. Цього разу в списку акторів також новачки. Зйомки відбувалися в Остіні, штат Техас. До роботи над постановкою режисер готувався, починаючи з 2005 року, а 2009-го сам намагався фінансувати проект. Справа зрушила з мертвої точки завдяки студії Annapurna Pictures.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Тайлер Хеклін, Зої Дойч, Раян Гузман, Блейк Дженнер, Дора Медісон, Ваят Расселл
Режисер
Річард Лінклейтер
Сценарій
Річард Лінклейтер
Прокат
З 07 квітня 2016 по 20 квітня 2016
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16+