Ex Machina

Ex Machina (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ex Machina» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ex Machina / Ex Machina

Події картини розгортаються в маєтку, розташованому далеко від сторонніх очей, серед гір та лісів. Головний герой, молодий програміст (Донал Глісон), погоджується на пропозицію голови компанії (Оскар Айзек), у якій він працює. Тепер хлопець повинен провести тиждень у заміському будинку, тестуючи нову модель робота – Аву (Алісія Вікандер). Йдеться в першу чергу про штучний інтелект, адже довести до досконалості розум робота складніше, ніж спроектувати і зібрати машину, що рухається, нехай навіть досконалу і нескінченно прекрасну.

Фантастичний трилер «Ex Machina» – це дітище британця Алекса Гарленда. Він добре знайомий любителям жахів і трилерів за фільмами «28 днів потому» і «Пляж». Ця картина – режисерський дебют Гарленда. На роль дівчини-робота розглядалася Фелісіті Джонс («Доктор Хто»), проте вибір зупинився на Алісії Вікандер («Анна Кареніна»), не дивлячись на зайнятість актриси – на 2015 рік заплановано прем'єри трьох фільмів з її участю.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, трилер, драма
В головних ролях
Донал Глісон, Оскар Айзек, Алісія Вікандер, Челсі Лі, Корі Джонс, Дебора Росан
Режисер
Алекс Гарленд
Сценарій
Алекс Гарленд
Прокат
З 16 квітня 2015 по 13 травня 2015
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16 років