Вихід: Боги та царі

Вихід: Боги та царі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вихід: Боги та царі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Исход: Боги и короли / Exodus: Gods and Kings

Події картини «Вихід: Боги та царі» розгортаються згідно подій, що описані у однойменній книзі Старого Заповіту. Мойсей народився у страшний час – мало того, що його рідний єврейський народ знаходився у багаторічному рабстві у єгиптян, так ще й фараон наказав вбивали усіх новонароджених єврейських хлопчиків. Мати врятувала його від смерті, поклавши у велику корзину та пустивши у води Нілу. Плач дитини почула донька фараона, вона захотіла виростити малюка. Мойсей ріс пліч о пліч з майбутнім фараоном Рамзесом. Подорослішавши, він втік з Єгипту, проте повернувся, аби виконати повеління Господа – вивести свій народ із полону. Позаду – рабство та розгнівані уходом єгиптяни, попереду – пустеля без води та харчів, у якій доведеться провести довгі роки.

Режисер картини Рідлі Скотт добре розуміється на постановці пеплумів – видовищних фільмів, заснованих на античних або біблійних сюжетів. Саме він повернув моду на цей жанр, знявши «Гладіатора». Мають подібний досвід і актори.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Крістіан Бейл, Аарон Пол, Індіра Варма, Сігурни Уівер, Джоел Едгертон, Бен Кінгслі
Режисер
Рідлі Скотт
Сценарій
Білл Колладж, Адам Купер, Стівен Зеліан
Прокат
З 01 січня 2015 по 28 січня 2015
Тривалість
149 хв.
Вікові обмеження
16 років