Під маскою жиголо

Під маскою жиголо (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Під маскою жиголо» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Под маской жиголо / Fading Gigolo

Дії картини «Під маскою жиголо» розгортаються у сучасному Нью-Йорку. Головний герой (Джон Туртурро) – власник квіткової крамнички та його бізнес на межі банкрутства. Заповзятливий приятель (Вуді Ален) пропонує йому підзаробити, спробувавши себе у ролі жигало. Що чекає старих друзів у цьому незвичному ділі. І як швидко вони зрозуміють, чи підходить їм такий стиль життя?

Фільм «Під маскою жаголо» – дітище Джона Туртурро («Бартон Фінк», «Перехрестя Міллера», «Трансформери»). Окрім виконання головної ролі, Туртурро також виступив як автор сценарію та режисер проекту. Найбільш широку популярність він отримав завдяки своїм акторським роботам. Однак разом з тим написання сценаріїв та режисура – не нова для нього справа, за його плечима по 4 режисерські та сценарні роботи. Найближчим соратником Туртурро у створенні картини став Вуді Ален – неперевершений майстер авторського кіно, комік, чотириразовий володар премії «Оскар» за кращий сценарій. Ні жіночі ролі Туртурро запросив яскравих та різнопланових актрис, за плечима кожної з яких великий досвід.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Джон Туртурро, Вуди Аллен, Шерон Стоун, Софія Вергара, Ванесса Параді, Лів Шрайбер, Макс Казелла
Режисер
Джон Туртурро
Сценарій
Джон Туртурро
Прокат
З 24 квітня 2014 по 07 травня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років