Стрімголов (16+)

Стрімголов (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стрімголов» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стремглав / Стрімголов

Головний герой фільму – 27-річний Антон (Андрій Селецький). Дивовижно талановитий музикант, він не виправдав усіх сподівань, які на нього покладали рідні та педагоги. Був недостатньо сильним, а як результат довелося лікуватися від алкогольної залежності. Тепер ним опікується дід, що живе у селі. Долаючи труднощі у своєму житті, не помітив, як Революція Гідності за кілька місяців змінила країну. Катя (Дар'я Плахтій) бачила ці зміни на власні очі. Вона винаймає квартиру на Троєщині і планує поїхати до Німеччини зі своїм хлопцем-фотокореспондентом. Випадкова зустріч героїв внесе новий сенс у життя кожного. І окрім переосмислення того, що сталося з країною, їм доведеться зрозуміти що вони роблять зі своїми життями.

Драма «Стрімголов» – робота молодої української режисерки та сценаристки Марини Степанської. Проект повністю профінансовано за рахунок Державного агентства України з питань кіно. Бюджет склав 10 млн. грн. Стрічка була успішно представлена на багатьох міжнародних кінофестивалях.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
драма, українське
В головних ролях
Олег Мосійчук, Андрій Селецький, Даша Плахтій, Лариса Руснак, Крістіан Борис
Режисер
Марина Степанська
Сценарій
Марина Степанська
Прокат
З 15 лютого 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+