Фантастичні звірі і де їх шукати (12+)

Фантастичні звірі і де їх шукати (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Фантастичні звірі і де їх шукати» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Назва фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» – це ще й назва книги, яку написав головний герой Ньют Скамандер. Він відомий дослідник і письменник, а підручники його авторства входять до обов'язкової програми Гоґвортсу, знаменитої школи магії. Події картини розгортаються в 1920-і роки в Нью-Йорку, за 70 років до того, як поріг всесвітньо відомої школи переступить Гаррі Поттер.

В основу фільму покладена книга Дж. К. Ролінґ, написана нею від імені Ньюта Скамандера як підручник для Гоґвортсу. Це перелік фантастичних тварин і їх опис. Дана картина стане першою в майбутній пенталогії. Студія Warner Bros., яка взялася за реалізацію проекту, запросила в режисерське крісло Девіда Йетса, який працював над всіма частинами кіносаги про Гаррі Поттера. Сценарієм займеться сама Дж. К. Ролінґ. Продюсери заявили що частини пенталогії зніматимуть раз на два роки. Передбачається, що фільм вийде на екрани у технології ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, пригоди, сімейний
В головних ролях
Едді Редмейн, Езра Міллер, Колін Фаррелл, Джон Войт, Кетрін Уотерстон, Рон Перлман, Саманта Мортон, Джемма Чан
Режисер
Девід Йетс
Сценарій
Дж. К. Ролінґ
Прокат
З 17 листопада 2016 по 04 січня 2017
Повторний прокат у технології IMAX
З 03 серпня 2017 по 09 серпня 2017
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
12+