Фантастичні звірі і де їх шукати 3

Фантастичні звірі і де їх шукати 3 (2020) — прем'єра фільму в Україні, трейлери, кадри з фільму, актори, продюсери та режисери.

Фантастические твари и где они обитают 3 / Fantastic Beasts and Where to Find Them 3

На головного героя фільму, Ньютона «Ньюта» Артеміса Фідо Скамандера (Едді Редмейн), автора відомого підручника про фантастичних звірів та працівника Міністерства магії, чекають нові пригоди. Бо, як і завжди, йому легше знайти спільну мову з дивовижними істотами, аніж із живими людьми.

Фентезійний пригодницький фільм «Фантастичні звірі і де їх шукати 3» стане третім фільмом франшизи після стрічок, що вийшли у 2016 та 2018 роках. Ще у 2014 році, коли лише розпочалася робота над першим фільмом серії, студія Warner Bros. оголосила, що це буде трилогія. У основі усіх стрічок – твори британської письменниці Джоан Ролінґ. Ставши відомою завдяки романам про Гарі Поттера, вона продовжила писати про Ньютона Скамандера, який був автором одного з підручників Хогвардсу. Про те, що в Джоан Ролінґ є ідеї для сценарію третьої частини «Фантастичних звірів…», було відомо ще в липні 2016 року. За словами самої Ролінґ, франшиза передбачає п’ять частин. Прем’єра фільму запланована на осінь 2020 року.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2020
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, фантастика, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Девід Йетс
Сценарій
Дж. К. Ролінґ
Прокат
З 19 листопада 2020
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-