Фантом

Фантом (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Фантом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Фантом /

Вперше в історії світової кіноіндустрії, у фантастичному трилері Фантом прибульці цілеспрямовано атакують не Манхеттен або Лос-Анджелес, а столицю Росії. Цей фільм не має аналогів вже тому, що у протистояння із зірковими агресорами земляни вступлять в найбільш культових місцях Москви: на Красній площі, в метро, на головних вулицях і площах міста. Унікальною опиниться і природа самих «фантомів». Сюжет фільму побудований навколо двох підлітків, які приїхали з США до Москви за домовленістю з російськими інвесторами їх інтернет проекту. Проте хлопцям, ролі яких зіграли Еміль Хірш («Сусідка», «Альфа Дог», «Спіді Гонщик») і Макс Мінгелла («Соціальна мережа», «Агора») не вдалося заробити - московські партнери відмовилися від співпраці. Тоді вони знайомляться з американськими туристками (Олівія Тірблі і Рейчел Тейлор), у розрахунку хоч повеселитися. Замість цього, розважальна поїздка до Росії перетворюється для них на нездійсненну місію з виживання.

Якщо в переважній більшості блокбастерів прибульці асоціюються з темрявою, від якої звично для нашої свідомості виходить загроза, то в бойовику Фантом загроза - це світло. Прибульці - породження електрики і електромагнетизму, готові знищити все на своєму шляху. Їх неможливо побачити, а будь-який контакт з ними тягне миттєву смерть, що викликає величезну кількість людських жертв. Вони поглинають всі енергоресурси, самі залишаючись єдиними джерелами електроенергії на Землі. Світ занурюється в темряву, всі машини знерухомлені, літаки падають, електроніка перестає працювати, Москва здригається від вибухів і зруйнованих будівель. У цьому хаосі, герої фільму не без допомоги російських військових, нехай і колишніх (Гоша Куценко і Артур Смольянинов) намагаються врятуватися і по можливості протистояти «електричним» монстрам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, триллер
В головних ролях
Еміль Хірш, Рейчел Тейлор, Олівія Тірлбі, Макс Мінгелла, Юель Кіннаман, Марія Романова, Артур Смолянінов, Гоша Куценко, Вероніка Вернадська, Дато Бахтадзе
Режисер
Кріс Горак
Сценарій
ріс Горак Сценарій: М.Т. Ахерн, Леслі Боем, Джон Спейтс
Прокат
З 22 грудня 2011
Тривалість
89 хв.