Подалі від шаленої юрми

Подалі від шаленої юрми (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Подалі від шаленої юрми» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вдали от безумной толпы / Far from the Madding Crowd

Події розгортаються у другій половині ХІХ століття. Гордовита та незалежна власниця ферми з вирощування овець Еверден (Керрі Малліган) спілкується з трьома абсолютно різними чоловіками. Пропозицію руки і серця від бідного, але щирого пастуха Габріеля (Матіас Шонартс) вона відкидає, вважаючи її недоречною. Багатий холостяк Вільям (Майкл Шин) був би гідною партією і любить дівчину, але вона не відчуває нічого у відповідь. Молодий та пристрасний військовий Трой (Том Стеррідж) сильніше за інших привертає увагу героїні. Однак час розставляє нові пріоритети, а погляди дівчини на чоловіків сильно змінюються.

Роман Томаса Гарді «Подалі від шаленої юрми», виданий у 1874 році, завоював величезний успіх у читачів. Перша його екранізація відбулася в 1915 році. Існують балет, мюзикл, опера і театральні постановки за мотивами роману. Робота режисера Томаса Вінтерберга стане четвертою за рахунком киноверсією історії. У фільмі звучить пісня, яку заспівали виконавці головних ролей Керрі Маліган і Майкл Шин.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма
В головних ролях
Джуно Темпл, Керрі Малліган, Майкл Шин, Матіас Шонартс, Том Стеррідж, Джессіка Барден
Режисер
Томас Вінтерберг
Сценарій
Девід Ніколс, Томас Гарді
Прокат
З 02 липня 2015 по 22 липня 2015
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
14 років