Форсаж 6

Форсаж 6 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Форсаж 6» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Форсаж 6 / Fast and Furious 6

Цього разу команда гонщиків на чолі з Домніком Торетто (Він Дизель) збирається у Лондоні. Після їхньої останньої спільної справи у Ріо герої роз'їхались по всьому світу і не планували поновлювати свою діяльність. Люк Хоббс (Дуейн Джонсон) звертається до Домініка за допомогою у затриманні небезпечних найманців-водіїв, які раніше орудували лише в Європі, але намагаються розширити підконтрольні території. Протистояти банді зможе лише майстерніша від них команда Дома. Торетто з легкістю б відмовився від допомоги Хоббсу, але в злочинному угрупованні задіяна його кохана - Летті (Мішель Родрігес), яку він давно вже вважав загиблою. Відплатою зі сторони поліції за таку незвичну послугу має стати повне припинення переслідування усіх друзів Дома.

Незмінний продюсер кіносеріала "Форсаж" Ніл Х. Моріц спробував зібрати у шостій частині максимально яскравий акторський склад, повернувши до життя Летті. Творці вже оголосили про плани зняти сьому частину фільму. Очікується, що режисером та автором сценарію залишаться незмінні з 2006 року Джастін Лін та Кріс Морган.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Він Дизель, Пол Уокер, Дуейн Джонсон, Джейсон Стейтен, Мішель Родрігес
Режисер
Джастін Лін
Сценарій
Кріс Морган, Гері Скотт Томпсон
Прокат
З 23 травня 2013
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
16 років