Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (16+)

Мері Шеллі та монстр Франкенштейна (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мері Шеллі та монстр Франкенштейна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красавица для чудовища / Mary Shelley

Письменниця Мері Шеллі (Ель Фаннінг) росла без матері. Мері Волстонкрафт померла на десятий день після пологів. Вона була письменницею і феміністкою, тож донька добре вивчила погляди своєї матері та цілком була з ними згодна. Дівчині було 16 років, коли вона зустрілася з Персі Бісше Шеллі (Дуглас Бут). Вони пристрасно покохали один одного. Та обставини життя змусили дівчину швидко подорослішати. Батько більше не спілкувався з нею, а коханий виявися одруженим та мав дитину. Мері пише геніальний роман, проте його відмовляються друкувати під жіночим іменем.

Біографічна драма «Мері Шеллі та монстр Франкенштейна» розповідає життєву історію письменниці, що вигадала відомого на весь світ Франкенштейна. Стрічка, хоч і знайомить глядача з реальною історичною особистістю, не дотримується суворо послідовності подій. Картина знята першою жінкою-режисером із Саудівської Аравії Хайфою Аль-Мансур. Її дебютна робота також розповідала про сильну жінку у жорстоких життєвих обставинах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США, Великобританія, Люксембург
Озвучений
українською мовою
Жанр
біографія, драма, мелодрама
В головних ролях
Ель Фаннінг, Мейсі Вільямс, Дуглас Бут, Джоанн Фроггатт, Стівен Діллейн, Бел Паулі, Бен Харді, Том Старрідж
Режисер
Хайфа Аль-Мансор
Сценарій
Хайфа Аль-Мансор, Емма Дженсен
Прокат
З 31 травня 2018, орієнтовно по 06 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 31 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16+