Тепер я буду любити тебе

Тепер я буду любити тебе (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тепер я буду любити тебе» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Теперь я буду любить тебя / Тепер я буду любити тебе

Головний герой картини Мішель (Богдан Бенюк) цілком задоволений своїм життям. Він успішний бізнесмен, популярний ресторатор та зразковий, на його думку, сім’янин. Аж якось на Різдво все летить шкереберть. Стається найгірше, те, про що він і подумати не міг – його кохана дружина (Ольга Сумська) йде від нього. Мішель, не гаючи часу, кидається рятувати втрачене щастя і потрапляє в коловорот трагікомічних подій.

Комедійну мелодраму «Тепер я буду любити тебе» знято режисером Романом Ширманом за його оригінальним сценарієм. Робота над картиною розпочалася ще 2011 року, але через недофінансування була призупинена. У результаті зйомки відбулися за фінансової підтримки Державного агентства з питань кіно. Долучилися до процесу і грузинські колеги – компанія «Артизм ЛТД» та продюсер Лаша Халваші. Акторська команда також інтернаціональна. Нарівні з народними артистами України Ольгою Сумською та Богданом Бенюком ключову роль зіграв грузин Георгій Маскарашвілі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Україна, Грузія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Христина Кисельова, Аріна Анпілогова, Роман Луцький, Георгій Маскарашвілі
Режисер
Роман Ширман
Сценарій
Роман Ширман
Прокат
З 31 грудня 2015 по 13 січня 2016
Знижки в будні весь день з:
11 січня 2016 р.
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
14