У пошуках немо 3D

У пошуках немо 3D (2003) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «У пошуках немо 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

В поисках Немо 3D / Finding Nemo

Вітаємо у казковому світі морських глибин. У світі дивовижних істот, неймовірних барв і захопливих пригод. Енергійні і веселі герої, яких так полюбили глядачі, постануть перед вами у справжнісінькому 3D! Чудовий настрій і незрівнянні відчутття від перегляду — ось що чекає на нас протягом півтора години сеансу.

Анімаційний фільм нового формату прийдеться до снаги не лише прихильникам маленького і відважного Немо, а й підростаючому поколінню, яке не мало нагоди вповні оцінити живописні підводні пейзажі дев'ять років тому. У трьох вимірах морські глибини заворожують, а дотепність, якої у стрічці не бракує, змусить усміхатися кожного.

У пошуках Немо 3D - захоплива пригодницька історія, яку хочеться переглядати знову і знову. Серед широких морських глибин живе маленька рибка. Надмірна цікавіть не дає їй спокійно всидіти на місці. Не зважаючи на усі старання батька Марліна вберегти малечу від небезпек, відважний дослідник відправляється у мандрівку до таємничого рифу, що розташований неподалік. Ах, якби він тільки знав, як далеко заведе його ця подорож! Дорогою додому Немо і його нових друзів чекають неймовірні пригоди.

Не менше випаде і на долю Марліна, який кинеться на пошуки свого єдиного сина. У пошуках Немо 3D - чудесна історія, розказана кращими сценаристами і режисерами компанії Walt Disney. Це історія, яка свого часу сподобалась нам, і яка неодмінно сподобається нашим дітям. Не прогавте можливість ще раз зануритися у море пригод веселих друзів у глибинах океану.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2003
Країна
Австралія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
МіллеЛефельдт, ТокеБьярке, ДжессІнгерслев
Режисер
Ендрю Стентон, Лі Анкріч
Сценарій
Ендрю Стентон, Боб Пітерсон, Девід Рейнольдс
Прокат
З 27 грудня 2012
Тривалість
92 хв.