Елки

Елки (2010) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Елки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Елки /
За сюжетом фільму, незнайомі між собою люди, по ланцюжку, передають прохання дівчинки, що живе в одному із самих західних міст Росії - місті Калінінграді. Майже нездійсненне бажання дитини - адже в новорічну ніч їй може допомогти тільки президент Росії! Як бути почутою, коли в твоєму оточенні немає нікого, хто б особисто знав першу людину в країні? Але є теорія шести рукостискань, за якою всі люди на землі, від заробітчанина до президента, знайомі між собою. Залишилося тільки перевірити - чи працює вона? У картині з героями будуть відбуватися смішні й зворушливі, чудові і повчальні історії. У фільмі глядачі побачать, як чекають цього свята і як його зустрічають в Якутську, Новосибірську, Красноярську, Пермі, Казані, Уфі, Москві, Санкт-Петербурзі та Калінінграді.
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2010
Країна
Росія
Мова дублювання
Оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Віра Брежнєва, Сергій Гармаш, Артур Смольянинов, Катерина Вілкова, Марія Порошина, Дато Бахтадзе, Олександр Головін, Олександр Домогаров мол.
Режисер
Тимур Бекмамбетов, Олександр Войтинський, Дмитро Кисельов
Сценарій
Тимур Бекмамбетов, Андрій Курейчик, Дмитро Алейников
Прокат
З 16 грудня 2010
Тривалість
90 хв.