Рибки

Рибки (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рибки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рыбки / Fishtales

Головні герої мультфільму – чарівна іглобрюшка Паффер, непосидюча риба-ліхтар Енджі і невгамовний скатик Рей. Ці троє – кращі друзі і разом готові до будь-яких пригод. В їх спокійних краях трапляється небачене, пропадає восьминіжка Оллі. Щоб її розшукати друзі відправляються в далеку подорож до незвіданих глибин океану. На них чекає знайомство з новими друзями, а також не зовсім доброзичливими мешканцями глибин, наприклад акулою. Звісно, не обійдеться і без випробувань, які перевірять їх дружбу на міцність.

Океан займає більшу частину нашої планети, але досі залишається частково не вивченим. Що ми знаємо про його мешканців? Розібратися в тому, що ж відбувається в водних глибинах, наймолодшим глядачам допоможе новий мультфільм «Рибки». Захоплююча історія про підводний світ знята так, що там можна побачити як кадри живої природи, так і пригоди чарівних мультиплікаційних героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Ейпріл Роуз, Еван Тремел
Режисер
Еван Тремел
Сценарій
Ліза Беджет
Прокат
З 23 березня 2017, орієнтовно по 29 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+