Махач вчителів

Дивіться фільм Махач вчителів (Битва преподов) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Махач вчителів 2016 року.
Битва преподов / Fist Fight

У кожній школі знайдеться такий учитель, як Енді Кемпбелл (Чарлі Дей). Він нерішучий, скромний і все прощає своїм учням. Звичайно ж, він дуже розумний і начитаний, але хто на це дивиться, якщо він не в силах утримати увагу класу на уроці? Рон Стрікленд (Айс Кьюб) повна його протилежність. Учні його поважають і слухаються. Ось тільки слухатися тепер буде нікого, адже через тихоню Кемпбелла містера Стрікленда звільняють. Безробітний вчитель знає тільки один надійний спосіб з'ясувати стосунки – зустрітися після уроків за школою на парковці. Майбутній бій не залишився без уваги учнів.

Для режисера Річі Кіна комедія «Махач вчителів» – дебют на великому екрані після 11 років роботи над серіалами. Для одного з трьох авторів сценарію, Макса Грінфілда, фільм також є дебютом. Як актор він встиг попрацювати в 37 проектах. Про майбутню комедію заговорили в грудні 2013 року. Знімальний процес тривав 2 місяці восени 2015 року.

Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Крістіна Хендрікс, ДжоАнна Гарсіа Суішер, Айс Кьюб, Чарлі Дей, Дін Норріс, Кумейл Нанджиані
Режисер
Річі Кін
Сценарій
Ван Робішо, Еван Сассер, Макс Грінфілд
Прокат
З 16 лютого 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16+