Коматозники (16+)

Коматозники (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Коматозники» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Flatliners

Майбутній лікар, а поки що студентка Кортні Холмс (Еллен Пейдж) вмовляє Рея (Дієго Луна), який вчиться разом з нею, допомогти їй з незвичайним експериментом. Вона хоче щоб їй спершу зупинили серце, а через хвилину знову його запустили. Відчуття, які пізнала Кортні, перебуваючи в стані клінічної смерті, змушують її знову і знову повторювати цей експеримент. Бачачи її захоплення і зміни, які з нею відбуваються, інші студенти охоче йдуть на те, щоб їх убили і через кілька хвилин повернули до життя.

Фантастичний трилер «Коматозники» є сиквелом однойменного фільму жахів, що вийшов в 1990 році. До своєї ролі повернеться Кіфер Сазерленд, який зіграв в оригінальному фільмі одного зі студентів. Режисурою картини займеться датчанин Нільс Арден Оплев, володар Кришталевого ведмедя Берлінського кінофестивалю за кращих художній фільм. Один зі співавторів сценарію Пітер Філарді писав сценарій для фільму 1990 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер, драма
В головних ролях
Ніна Добрев, Еллен Пейдж, Дієго Луна, Кіфер Сазерленд, Кірсі Клемонс, Джеймс Нортон
Режисер
Нільс Арден Оплев
Сценарій
Пітер Філарді, Бен Ріплі
Прокат
З 23 листопада 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 13 грудня 2017
Прем'єрний період
До 29 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день в технології Cinetech+
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+