Флоренція та Галерея Уффіці 3D (0+)

Флоренція та Галерея Уффіці 3D (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Флоренція та Галерея Уффіці 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Флоренция и Галерея Уффици 3D / Florence and the Uffizi Gallery 3D

Ексклюзивна можливість відправитися в подорож по перлині Італії — Флоренції, в самому серці якої розташувався розкішний старовинний палац, Галерея Уффіці. Насолоджуйтеся унікальною можливістю доторкнутися до шедеврів світового мистецтва!

«Флоренція та Галерея Уффіці 3D» — це неповторний кінотур по місту, яке колись було колискою, а зараз є головним музеєм Ренесансу. Неймовірні зйомки з застосуванням передових технологій 4K та формату 3D, захоплюючі ракурси, багаторівневі панорами та новітні технології об'ємного зображення дозволять вам відчути абсолютний і унікальний ефект занурення в багатство Флоренції. Ви зможете насолодитися найвидатнішою колекцією геніальних творінь в історії мистецтв міста, що стало альма-матір’ю для легендарних творців — Мікеланджело, Брунеллескі, Рафаеля, Леонардо да Вінчі і Сандро Боттічеллі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Лука Віотто
Сценарій
-
Прокат
З 21 грудня 2017 по 27 грудня 2017
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
0+