Франц

Франц (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Франц» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Frantz

Закінчилася Перша світова війна. У юної німкені Анни (Паула Бір) вона забрала надії на щасливе подружнє життя. Її наречений Франц (Антон фон Люк), тонка творча натура, скрипаль та любитель поезії, загинув. Тепер сенс життя дівчини зводиться до щоденного відвідування могили нареченого. Усі її друзі – літні батьки коханого. Коли на кладовищі з'являється невідомий хлопець, який подовгу стоїть на могилі Франца, Анна вирішує познайомитися з ним. Це Адрієн (П'єр Ніне), він із Франції, і пам'ять про загиблого дорога йому не менше, ніж дівчині. Із Францем він познайомився на війні. Спроби дізнатися більше про спілкування двох друзів повністю змінюють життя дівчини.

Драму «Франц» створено спільно кінематографістами з Франції та Німеччини. Франсуа Озон, режисер та сценарист, запозичив сюжет із фільму «Розбита колиска» 1932 року. Зйомки проходили на території обох країн. Прем'єра відбулася в рамках Венеціанського міжнародного кінофестивалю, на якому картина здобула приз Марчелло Мастрояні.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
Німеччина, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама
В головних ролях
П'єр Ніне, Паула Бір, Сиріл Клер, Йохан фон Бюлов
Режисер
Франсуа Озон
Сценарій
Франсуа Озон, Philippe Piazzo
Прокат
З 17 листопада 2016, орієнтовно по 23 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
17 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+