Індики: Назад у майбутнє

Індики: Назад у майбутнє (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Індики: Назад у майбутнє» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Индюки: Назад в будущее / Free Birds

"Індики: Назад у майбутнє" розповість про пернатих друзів, яких звати Регг та Брок. У цих двох різні долі, але однакові погляди на не легку індичу долю. Обидва не бажають сидіти склавши крила та чекати коли ж прийде їхня черга потрапити у духовку, а звідти прямісінько на святковий стіл. Традиція, що склалася багато століть тому наказує мільйонам людей запікати до дня Подяки, Різдва та Нового року індичку. Нині здається, що так було завжди, але заповзятливі приятелі готові боротися зі стереотипами, хай навіть задля цього доведеться здійснити подорож у часі. Однак не варто думати, що у ті далекі часи їхнім предкам жилося легше. Навпаки, героям належить розділити усі прикрості своїх далеких попередників, а також очолити рух опору. І лиш тоді, коли перемогу у нерівному бою з людьми буде отримано, можна буде повернутися назад у майбутнє.

За плечима режисера та сценариста мультфільму "Індики: Назад у майбутнє" - анімаційний фільм "Хортон". Окрім того, у послужному списку творців фільму франшизи "Сезон полювання", "Шрек", а також фільми "Без почуттів" та " Похмілля 2: Із Вегаса в Бангкок".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія
В головних ролях
Оуен Уілсон, Вуді Харрельсон, Емі Полер, Кіт Девід, Колм Міні, Ден Фоглер
Режисер
Джиммі Хейуорд
Сценарій
Джиммі Хейуорд, Скотт Можер, Девід І. Штерн
Прокат
З 31 жовтня 2013
Тривалість
90 хв.