Перестрілка

Перестрілка (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перестрілка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Перестрелка / Free Fire

Події бойовика розгортаються в 1978 році на покинутому складі на околиці Бостона. Представники двох злочинних угруповань зустрілися, щоб укласти угоду з продажу зброї. Але в мирному руслі домовитися не вдалося і кожен, хто там опинився, взяв до рук зброю. Навіть Жюстін (Брі Ларсон) брала участь в перестрілці нарівні з чоловіками. Складно залишатися тендітною дівчиною в такому оточенні.

Бойовик «Перестрілка» знятий спільно кінематографістами з Великобританії і Франції. Режисуру довірили Бену Уітлі, відомому за серіалами «Доктор Хто» і «Ідеал». Спільно зі своєю дружиною сценаристом і продюсером Емі Джамп він написав сценарій. Роль, яка дісталася Брі Ларсон, спочатку хотіли віддати Олівії Уайльд. Однак через щільний знімальний графік вона відмовилася від проекту. Зйомки тривали трохи більше місяця влітку 2015 року. Прем'єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто восени 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, драма, комедія, кримінал
В головних ролях
Армі Хаммер, Сем Райлі, Ноа Тейлор, Брі Ларсон, Кілліан Мерфі, Шарлто Коплі
Режисер
Бен Уітлі
Сценарій
Емі Джамп, Бен Уітлі
Прокат
З 27 квітня 2017, орієнтовно по 17 травня 2017
Прем'єрний період
До 03 травня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+