Монстри на островi 3D

Монстри на островi 3D (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Монстри на островi 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Монстры на острове 3D / Friends: Mononokeshima no Naki

"Монстри на острові 3D" - добрий мультфільм про відносини шустрого безстрашного хлопчика та монстрів, які живуть на туманному, прихованому від чужих очей острові. Сам острів сповнений таємниць, жителям найближчих поселень заборонено до нього наближатися. Повір'я говорить, що вижити у цьому страшному місці неможливо. Але юний герой легко знаходить підхід до місцевих мешканців. Непосида швидко освоюється та доставляє чимало клопоту своїми безкінечними витівками. Серед острів'ян в нього з'являється особистий опікун, який на власній шкурі випробовує усі вигадки шкідливої дитини. Монстри приймають рішення відправити незваного гостя додому, але здійснити задумане, виявляється, не так просто.

Повнометражний мультфільм "Монстри на острові 3D" вкотре розкриє тему дружби між дитиною та грізним і страшним на перший погляд чудовиськом. Режисер Такаши Ямазакі до цього не мав досвіду роботи з мультфільмами, проте добре знайомий з дитячою тематикою. На його думку, японська мультиплікація повинна розвиватися не лишу у своєму класичному напрямку "аніме", пріоритетним має стати створення тривимірних мультфільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Японія, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди
В головних ролях
Садао Абе, Шинго Каторі, Сейсіро Като, Коіті Ямадера
Режисер
Такаши Ямадзаки
Сценарій
Такаши Ямадзаки
Прокат
З 04 квітня 2013
Тривалість
83 хв.