Іній (16+)

Іній (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іній» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иней / Serksnas

Рокас та Інґа – молода литовська пара, що зголошується пригнати вантажівку з гуманітарною допомогою до України. Але плани змінюються й вони лишаються наодинці із засніженими просторами Донбасу, шукаючи на союзників, прихисток, і наближаючись до життів, які спіткала війна. Тут вони знайомляться з журналістами, серед яких француженка (Ванесса Параді). Кожен тут шукає своєї правди. Чим ближче до лінії фронту, тим ближчими герої стають одне для одного, адже починають розуміти ціну життя під час війни.

Військову драму «Іній» зняв литовський режисер Шарунас Бартас. Сценарій було відібрано на відкритому конкурсі Державного агентства України з питань кіно, завдяки чому творча команда отримала до свого бюджету 11,48 млн.грн. Загальні витрати на картину склали майже 40 млн.грн. Основні зйомки проходили поблизу Дніпра у Синельниково, а також у Києві та наближених до зони бойових дій районах Донецької області.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Литва, Франція, Україна, Польща
Озвучений
українською мовою
Жанр
військовий, драма
В головних ролях
Ванесса Параді, Анджей Хира, Мантаc Янчаускас
Режисер
Шарунас Бартас
Сценарій
Шарунас Бартас, Анна Коен-Янай
Прокат
З 05 квітня 2018, орієнтовно по 11 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16+