Лють

Лють (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лють» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ярость / Fury

Події картини «Лють» розгортаються у останні тижні Другої світової війни. Загартований у боях сержант Вардедді (Бред Пітт) – командир танку «Шерман» під назвою «Лють». П’ятьох членів екіпажу чекає смертельна місія у тилу ворога. Не дивлячись на суттєву перевагу супротивника, екіпаж танку готовий безстрашно вступити у бій у надії нанести удар у саме серце фашистської Німеччини.

Картина про Другу світову війну «Лють» – четверта режисерська робота Девіда Ейра, який більш широку популярність здобув завдяки своїм сценаріям («Тренувальний день», «Форсаж»). Виконати головну роль охоче погодився Бред Пітт, який захопився військовою тематикою після картини «Безславні покидьки». Спеціально для своєї ролі Пітт навчався водити танк на британській військовій базі. Зйомки розпочали у вересні 2013 у Великобританії, у сільській місцевості Оксфордшир. Відомо, що на екрані з’явиться танк «Тигр» – єдиний із існуючих на сьогоднішній день, який все ще в змозі пересуватися самостійно. Більше того, цей танк вперше буде використано для зйомок фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, військовий
В головних ролях
Бред Пітт, Логан Лерман, Шайа ЛаБаф, Джон Бернтал, Майкл Пенья, Скотт Іствуд
Режисер
Девід Ейр
Сценарій
Девід Ейр
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 26 листопада 2014
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
16 років