Світ майбутнього (16+)

Світ майбутнього (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світ майбутнього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мир будущего / Future World

Події розгортаються у далекому майбутньому. Світ розділився на дві частини. На безмежних покинутих людьми територіях влада належить жорстоким та безжальним воєначальникам (Джеймс Франко). Та є й цивілізовані, комфортні та затишні місця – це оази. Саме тут живе королева (Люсі Лью). Вона смертельно хвора і на пошуки ліків вирушає її син. Йому доведеться покинути звичний спосіб життя та вижити у небезпечному спустошеному світі, аби врятувати життя найдорожчої людини.

Фантастичний фільм «Світ майбутнього» – чергове дітище Джеймса Франко. Спільно з Брюсом Тьєррі Чунгом він зайнявся режисурою і це 23 фільм Франко у якості режисера. Також він став одним із співпродюсерів картини та виконав головну роль, яка стала 116 у його кар’єрі, якщо не рахувати участі у короткометражках. Творці фільму підібрали зірковий акторський склад – Міла Йовович, Люсі Лью та Сьюкі Вотерхаус виконали провідні жіночі ролі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
наукова фантастика
В головних ролях
Джеймс Франко, Люсі Лью, Мілла Йовович, Джеффрі Уолберг, Сьюкі Уотерхаус, Снуп Догг, Метод Мен, Скотт Хейз
Режисер
Джеймс Франко, Брюс Тьєррі Чунг
Сценарій
Джеремі Чунг, Джей Девіс, Брюс Тьєррі Чунг
Прокат
З 14 червня 2018, орієнтовно по 20 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+