Гагарін. Перший у космосі

Гагарін. Перший у космосі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гагарін. Перший у космосі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гагарин. Первый в космосе / Гагарин. Первый в космосе

"Гагарін. Перший у космосі" - фільм-біографія про космонавта, якого в усі часи впізнаватимуть серед інших. Вперше життя Юрія Гагаріна (Ярослав Жалнін) показане у художньому, а не документальному стилі. Глядач побачить шлях майбутнього героя до слави починаючи з дитячих років. Більша частина фільму присвячена часу, проведеному у першому загоні космонавтів. Боротьба за лідерство серед двадцяти найкращих льотчиків-винищувачів величезної країни стає для багатьох сенсом життя. До останнього моменту ніхто не знав, кому випаде ця місія - стати першою людиною у космосі.

Картина "Гагарін. Перший у космосі" розкриє перед глядачем Гагаріна саме таким, яким він був насправді. Вперше родичі Юрія Олексійовича дали згоду на створення фільму про нього та надавали необхідну допомогу. Самим довготривалим етапом стало написання сценарію - на це пішло 3 роки. Юрія Гагаріна у різні періоди його життя зіграло 4 талановитих молодих актора. Картина триватиме рівно стільки ж часу, скільки зайняв історичний політ Гагаріна - 108 хвилин.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
драма, біографія, історія
В головних ролях
Ярослав Жалнін, Сергій Калашніков, Сергій Лактюнькін, Анатолій Отраднов, Вадим Мічман
Режисер
Павло Пархоменко
Сценарій
Павло Пархоменко, Олег Капанець, Андрій Дмитрієв
Прокат
З 06 червня 2013
Тривалість
108 хв.