Мисливцi на гангстерiв

Мисливцi на гангстерiв (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мисливцi на гангстерiв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охотники на гангстеров /

В середині минулого століття Лос-Анджелес контролювався Міккі Коеном – авторитетним і маститим бандитом, який тримав у своїх руках більшість ниток злочинного клубка. Коену коряться всі: від злочинних авторитетів до місцевої поліції. Остання, до того ж, ще й сприяє Коену в його брудних справах. Брудні гроші від торгівлі зброєю, наркотиками і проституції йдуть Міккі в кишеню. Беззаперечній покорі приходить кінець, коли кілька дуже відчайдушних поліцейських вирішують скинути Коена з непорушного трону і відновити колишні спокій і справедливість.

Різниця в часі на екрані вдало знівельована: злочинний світ Лос-Анджелеса у всій красі. Автомобілі тих часів, одяг, зброя, фрази – усе в кращих традиціях Мартіна Скорсезе або Серджіо Леоне. Мабуть, «Мисливці» вийшли більш стильними. Фільм заснований на реальних подіях.

Режисер Рубен Флейшер, схоже, знається на підборі акторів, інших слів від такого якісного акторського складу у фільмі просто немає. Таке відчуття, що Шон Пенн, який зіграв Коена, був знайомий з горезвісним бандитом – так переконливо втілив він образ Міккі Коена. Добропорядних поліцейських грають всюдисущий скромник Райан Гослінг і великий Джордж Бролін. Також у фільмі радує око гра у виконанні Емми Стоун, Ніка Нолті і Роберта Патріка.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, кримінал
В головних ролях
Джош Бролін, Райан Гослінг, Нік Нолті, Емма Стоун, Ентоні Макі, Джованні Рібізі, Майкл Пенья, Роберт Патрік, Шон Пенн, Холт МакКеллані
Режисер
Рубен Флейшер
Сценарій
Уїлл Білл, Пол Ліберман
Прокат
З 24 січня 2013
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16 років