Ґанґстердам (16+)

Ґанґстердам (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ґанґстердам» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Gangsterdam

Рубена (Кев Адамс) важко назвати крутим та мужнім. Учні молодших класів кепкують з нього, а дівчата навіть не дивляться в його сторону. Коли у класі з’являється Нора (Менон Азем), Рубен намагається познайомитись, але і тут все марно. Згодом виявляється, що Нора перевозить наркотики із Амстердаму. Сором’язливий та не впевнений в собі хлопець вирішує, що тільки допомога Норі у скоєнні злочину дасть ключ до серця дівчини. По приїзді в Амстердам все йде легко і весело: друзі знаходять продавця, беруть товар, вже їдуть додому і… все йде шкереберть, коли шляхи Нори, Рубена та місцевої мафії перетинаються.

Фільм «Ґанґстердам » – спільного виробництва Франції та Нідерландів. Режисер Ромейн Леві нарівні з Ремі Фуром та Матьє Уйоном взяв участь у написанні сценарію. У Франції одразу після виходу стрічки на екрани, який відбувся навесні, від консервативної частини глядачів на творців посипалися докори за занадто відвертий та провокативний гумор.

imbd_logo Created with Sketch.
4.1/10
Рік
2017
Країна
Франція, Нідерланди
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Кев Адамс, Менон Азем, Комі Левін, Юбер Кунді
Режисер
Ромейн Леві
Сценарій
Ремі Фур, Ромейн Леві, Матьє Уйон
Прокат
З 19 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+