Дикун (16+)

Дикун (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дикун» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дикарь / Gauguin

Поль Гоген (Венсан Кассель) до семи років жив у Перу, на батьківщині своєї матері. І на все подальше життя зберіг відношення до благ цивілізації як до чогось зайвого, набутого помилково. Поль одружився, став батьком п’ятьох дітей, майстерним художником. Та прагнення бути ближчим до незайманої природи його не полишало. Можливо тому серед його робіт так багато пейзажів? Коли його родина стикнулася з фінансовими проблемами, Поль поїхав на заробітки на будівництво Панамського каналу, а потім на острів Таїті, де він і прожив до кінця своїх днів.

Біографічна драма «Дикун» розповідає про всесвітньовідомого французького художника Поля Гогена у роки його життя в Таїті. Емоції, пережиті під час подорожі, дали поштовх до написання понад 200 полотен, що і принесли художнику всесвітню славу. Головну роль у фільмі виконав Венсан Кассель. Режисерське крісло посів Едуард Делюк, для якого це друга робота на великому екрані.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія
В головних ролях
Венсан Кассель, Йен МакКемі
Режисер
Едуард Делюк
Сценарій
Етьєн Комар, Едуард Делюк, Сара Камінскі
Прокат
З 02 листопада 2017, орієнтовно по 15 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16+