Газгольдер

Газгольдер (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Газгольдер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Газгольдер /

Фільм «Газгольдер» знято у форматі музичного коміксу. Творці описують сюжет картини як складний, такий, що порушує багато питань. Кожен із героїв буде відстоювати свою правду і боротися зі злом у його розумінні цього слова. Головна ж проблему у тому, що уявлення про добро та зло у всіх відрізняються, а правду кожен вбачає по-різному.

Проект не має аналогів у російському кінематографі. Для роботи над ним зібралися провідні хіп-хоп та реп виконавці Россії - Баста, Гуф, Таті, Олег Груз, Вітя АК, Максим АК, Смокі Мо та багато інших. Велику увагу приділили саундтрекам, які прозвучать у фільмі. Частина з них – добре відомі композиції, частина – написані спеціально, у відповідності до задач, поставлених режисером та сценаристом Іваном Курським. Базою для створення картини стало однойменне творче об’єднання, створене у 2005 році. На підтримку нового кіно репери організували промо-тур, небачений за кількістю виконавців та міст, які вони відвідають.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
бойовик, кримінал
В головних ролях
Баста, Гуф, Таті, Олег Вантаж, Вітя АК, Максим АК, Смокі Мо, Вадик QП, Словетскій, Триагрутрика
Режисер
Іван Курський
Сценарій
Іван Курський
Прокат
З 24 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років