Театр примар

Театр примар (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Театр примар» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Театр призраков / Gekijo rei

Молода актриса Сара мріє про успішну кар'єру, але запрошують її лише на епізодичні ролі в телесеріалах. Участь у театральній постановці має врятувати ситуацію. Дівчина залюбки погоджується взяти участь у виставі, одне з центральних місць у якій відведено реалістично зробленій ляльці. Співробітника театру знайдено мертвим. Поки поліція розслідує злочин, виконавиця головної ролі не знати як падає з балкона і через отримані травми не може грати. Її місце пропонують Сарі. Але чи має дівчина причини тим тішитися? Коли одне по одному гинуть за дивних обставин учасники постановки, стає зрозуміло – хтось зацікавлений у тому, щоб нікому було виходити на сцену.

Фільм жахів «Театр привидів» створено майстрами жанру. Режисер Хідео Наката відомий за трилогією «Дзвінок». За плечима в сценаристів Юня Като і Рюта Міяке більш як десять років роботи над фільмами жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
4.9/10
Рік
2015
Країна
Японія
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Ріка Адачі, Кейта Мачіда, Харука Шимазакі, Ріхо Такагі, Ікудзі Накамура, Мантаро Коїті
Режисер
Хідео Наката
Сценарій
Юня Като, Рюта Міяке
Прокат
З 25 лютого 2016 по 02 березня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
25 лютого 2016 р.
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+