Географ глобус пропив

Географ глобус пропив (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Географ глобус пропив» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Географ глобус пропил /

Фільм визнаний кращим на фестивалі «Кінотавр» у Сочі. Костянтин Хабенський отримав приз за найкращу чоловічу роль. Сюжет зрозумілий нам з назви – «Географ глобус пропив». Це історія про своєрідну неповноту і певну несправедливість життя – для порядної людини будні завжди перетворюються на драму. Вчителя Служкіна можна назвати алкоголіком і невдахою, але в підлості його звинуватити не можна. Від безвихідності він приходить до школи викладати географію, і це при тому, що сам – біолог. Що може школа і божевільні старшокласники дати людині, яку доля добряче пошарпала? Що порядна, розумна людина може дати школі? Фільм, як і саме життя, – сумний і одночасно змусить нас усміхнутися.

Основою для написання сценарію став роман пермського письменника Олексія Іванова. Знімальні роботи фільму «Географ глобус пропив» тривали близько двох років. Щоб зняти деякі сцени на стрімкій та повноводній річці, творці фільму чекали підходящої погоди близько півроку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Костянтин Хабенський, Олена Лядова, Олександр Робак, Євгенія Брік, Анна Уколова, Євгенія Крегжде
Режисер
Олександр Велединський
Сценарій
Олександр Велединський, Рауф Кубаєв, Валерій Тодоровський
Прокат
З 07 листопада 2013
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років