Примарний вершник 2

Примарний вершник 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Примарний вершник 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Призрачный гонщик 2 /

Подобається вам це чи ні, але Джонні Блейз (Ніколас Кейдж) повертається в зовсім іншій інтерпретації темної історії Примарний вершник 2 і відразу в двох іпостасях - як головний герой і його потойбічний образ. Дія картини відбувається через кілька років після подій, розказаних в першій частині фільму. Колишній каскадер і мисливець за головами Джонні Блейз сховався від людей у Східній Європі, намагаючись впоратися зі своїм демонічним даром, а по суті - прокляттям. Але одного разу до нього звертається лідер групи повстанських ченців Моро (Ідріс Ельба) з ордена Святого Михайла, з проханням захистити їх членів, матір і дитину, у яку повинен вселитися Диявол в день його народження. Хочеш - не хочеш, але Джонні змушений ризикнути і докласти всіх зусиль, щоб перешкодити задуму Диявола, адже це може стати його шансом на порятунок від свого прокляття назавжди.

Режисер Брайан Тейлор («Адреналін», «Геймер») зняв розкішний фільм жахів, який виходить за межі дозволеного, а моментами просто божевільний, із зубодробильними погонями, мотоциклетними трюками і божевільними спецефектами. Як пояснив Тейлор: «події першої картини залишилися десь далеко позаду. Ми не відмовились повністю від першого фільму, але Примарний вершник 2 повністю оригінальний, це не сиквел і не продовження, а цілком самостійна нова історія, та й герой зовсім не той, якого глядач бачив раніше ». Ніколас Кейдж на питання про різницю між двома фільмами відповів: «перша частина була скоріше казкою братів Грімм для дітей, а ця буде виглядати як справжній кошмар для дорослих».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, ОАЕ
Мова дублювання
російська (укр. субт.)
Жанр
фентезі, бойовик
В головних ролях
Ніколас Кейдж, К’яран Хайндс, Віоланте Плачідо, Джонні Вітуорт, Крістофер Ламберт, Ідріс Ельба, Ентоні Хед, Фергус Ріордан, Елін Пенк, Сорін Тофан
Режисер
Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
Сценарій
Девід С. Гойєр, Скотт М. Гімпл, Сет Хоффман
Прокат
З 23 лютого 2012
Тривалість
95 хв.