Gimme Danger. Історія Іггі та The Stooges (англійською мовою)

Gimme Danger. Історія Іггі та The Stooges (англійською мовою) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Gimme Danger. Історія Іггі та The Stooges (англійською мовою)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Gimme Danger. История Игги и The Stooges / Gimme Danger

В кінці 60-х років минулого століття по всьому світу слухали рок. Жанр музики, що з'явився як ковток свіжого повітря, поволі ставав класикою. Новим поривом свіжого повітря судилося стати музикантам групи The Stooges. Її засновник і незмінний вокаліст Іггі Поп, справжнє ім'я якого Джеймс Остерберг, розширив межі дозволеного в поведінці на сцені. Його небачені до цього танці з голим торсом, епатажне спілкування з залом та повна самовіддача послужили поштовхом до розвитку року в новому напрямку. Саме він популяризував так званий стейдж-дайвінг – стрибок зі сцени в натовп фанатів. Завдяки Іггі Попу з'явилися і почали розвиватися альтернативний рок, панк-рок і гранж.

Документальний фільм «Gimme Danger. Історія Іггі і The Stooges» знятий талановитим режисером і сценаристом Джимом Джармушем. Глядач зможе побачити на екрані хроніки старих концертів групи, інтерв'ю з музикантами, аналіз творчості різних років.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний, музика
В головних ролях
Юен МакГрегор, Іггі Поп, Майк Ватт, Стів Маккей, Рон Ештон, Джеймс Вільямсон
Режисер
Джим Джармуш
Сценарій
Джим Джармуш
Прокат
З 26 січня 2017, орієнтовно по 01 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
26 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
12+