Дівчата і танки (12+)

Дівчата і танки (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дівчата і танки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Девушки и танки / Girls und Panzer: Das Finale

Події манги відбуваються в майбутньому, коли у світі стали дуже популярними бої на танках. Причому не на комп’ютерних, а на реальних бойових машинах. Діло доходить до того, що у школах і університетах навіть вводять новий предмет — танководіння, і найбільшу популярність воно має серед дівчат. Саме вони беруть участь у великих міжнародних турнірах. Дівчата розбиваються на клани і виступають під прапорами різних країн. При цьому, англійки-сноби і вічно п’ють чай, француженки грають в революцію, німкені планують блискавичну перемогу над усіма, а естонки паряться в сауні... І всі вони намагаються підстрелити одна одну з танка.

«Дівчата і танки» вперше з’явились у 2012 році. Спочатку виходили манга і телесеріал, які швидко завоювали любов глядачів по всьому світу. Зараз франшиза включає не тільки телевізійне, а й повнометражне аніме, мангу, іграшки, комп’ютерні і відеоігри. Режисером і сценаристом фільму виступив Цутому Мідзусіма, постановник культових аніме «Триплексоголік», «Інша» і «Широбако». Також над сценарієм працювала Рейко Йосіда («Віолетта Евергарден», «Кейон!», «Форма голосу»).

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Японія
Мова дублювання
українська
Жанр
аніме, бойовик, комедія
В головних ролях
Май Футігамі, Аі Каяно, Мамі Озакі, Ікумі Накагамі, Юка Ігуті
Режисер
Цутому Мідзусіма
Сценарій
Цутому Мідзусіма
Прокат
З 01 червня 2018 по 03 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
47 хв.
Вікові обмеження
12+